Pretraga

Prodaja stanova do 300.000 evra Kalenić Pijaca, Vračar

Stanovi do 300.000 € — Kalenić Pijaca: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 4 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

4.394 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
399.250 €medijana cene stana
18stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Kalenić Pijaca (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 300.000 € — Kalenić Pijaca?

U tom rasponu je trenutno 4 oglasa. Medijana kvadrature je 53 m², raspon 27 – 69 m², a medijana cene 274.750 €.

Koliko kvadrata se dobija za 300.000 € — Kalenić Pijaca?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 4.211 €/m², pa za 300.000 € izlazi oko 71 m². Za ceo kvart medijana je 4.394 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 2 oglasa, od ukupno 4 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Kalenić Pijaca, Vračar

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Vračar

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 300.000 € — Kalenić Pijaca

Do 300.000 € na lokaciji Kalenić Pijaca trenutno je 4 oglasa, što je 22% cele ponude stanova (18 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 53 m², a najniža cena 99.000 €.

Cena kvadrata je 4.211 €/m² — 4% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Kalenić Pijaca (4.394 €/m²).

Oglasa u ovom izboru4
Raspon cena99.000 – 295.000 €
Medijana cene274.750 €
Medijana kvadrature53 m²
Raspon kvadrature27 – 69 m²
Medijana cene kvadrata4.211 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana2

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 2.

Po spratu: 1–3. sprat — 3 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1.

Grejanje: Etažno — 2 · Centralno — 1 · TA peći — 1.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 2 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Kalenić Pijaca.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 400.000 € — 10 oglasa, medijana 311.550 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…