Pretraga

Prodaja stanova do 400.000 evra Kalenić Pijaca, Vračar

Stanovi do 400.000 € — Kalenić Pijaca: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 9 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

4.291 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
399.250 €medijana cene stana
16stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Kalenić Pijaca (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 400.000 € — Kalenić Pijaca?

U tom rasponu je trenutno 9 oglasa. Medijana kvadrature je 70 m², raspon 27 – 99 m², a medijana cene 313.200 €.

Koliko kvadrata se dobija za 400.000 € — Kalenić Pijaca?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 4.188 €/m², pa za 400.000 € izlazi oko 96 m². Za ceo kvart medijana je 4.291 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 4 oglasa, od ukupno 9 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Kalenić Pijaca, Vračar

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po ceni

Svi kvartovi — Vračar

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 400.000 € — Kalenić Pijaca

Do 400.000 € na lokaciji Kalenić Pijaca trenutno je 9 oglasa, što je 56% cele ponude stanova (16 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 70 m², a najniža cena 99.000 €.

Cena kvadrata je 4.188 €/m² — 2% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Kalenić Pijaca (4.291 €/m²).

Oglasa u ovom izboru9
Raspon cena99.000 – 399.500 €
Medijana cene313.200 €
Medijana kvadrature70 m²
Raspon kvadrature27 – 99 m²
Medijana cene kvadrata4.188 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana4

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 3 · Dvoiposobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 4.

Po spratu: 1–3. sprat — 7 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1 · 7. sprat i više — 1.

Grejanje: Centralno — 5 · Etažno — 3 · TA peći — 1.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 300.000 € — 3 oglasa, medijana 269.500 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…