Pretraga

Stanovi do 100.000 € Beograd

Stanovi do 100.000 € — Beograd: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 65 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.500 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
245.000 €medijana cene stana
1190stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Beograd (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 100.000 € — Beograd?

U tom rasponu je trenutno 65 oglasa. Medijana kvadrature je 37 m², raspon 10 – 100 m², a medijana cene 84.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 100.000 € — Beograd?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.200 €/m², pa za 100.000 € izlazi oko 45 m². Za ceo kvart medijana je 3.500 €/m².

U kojim delovima lokacije Beograd ih ima najviše?

Po broju oglasa: Palilula (12), Zvezdara (11), Surčin (9), Zemun (7), Čukarica (5). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Beograd

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Najveći kvartovi — Beograd

24 kvartova sa najviše oglasa. Svi kvartovi sa ponudom →

Šta se dobija do 100.000 € — Beograd

Do 100.000 € na lokaciji Beograd trenutno je 65 oglasa, što je 5% cele ponude stanova (1.190 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 37 m², a najniža cena 40.000 €.

Cena kvadrata je 2.200 €/m² — 37% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Beograd (3.500 €/m²).

Oglasa u ovom izboru65
Raspon cena40.000 – 99.990 €
Medijana cene84.000 €
Medijana kvadrature37 m²
Raspon kvadrature10 – 100 m²
Medijana cene kvadrata2.200 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana8

Struktura ponude: Garsonjere — 12 · Jednosobni stanovi — 13 · Jednoiposobni stanovi — 13 · Dvosobni stanovi — 17 · Dvoiposobni stanovi — 4 · Trosobni stanovi — 5 · Četvorosobni stanovi — 1.

Po spratu: 1–3. sprat — 29 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 26 · 4–6. sprat — 4.

Grejanje: Etažno — 21 · TA peći — 18 · Centralno — 12.

Gde ih ima najviše: Palilula (12), Zvezdara (11), Surčin (9), Zemun (7), Čukarica (5), Grocka (5).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 8 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Beograd.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 90.000 € — 45 oglasa, medijana 75.000 € · do 120.000 € — 121 oglas, medijana 99.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Kako prodati stan u Srbiji: Kompletan vodič

Kako prodati stan u Srbiji: Kompletan vodič

Saznaj sve o prodaji stana u Srbiji. Koraci, cene, dokumenti…

Troškovi kupovine nekretnine Srbija – Kompletan pregled

Troškovi kupovine nekretnine Srbija – Kompletan pregled

Detaljno objašnjenje svih troškova kupovine nekretnine u Srbiji. Saznaj koje…

Pravni saveti za kupovinu stana u Srbiji 2026

Pravni saveti za kupovinu stana u Srbiji 2026

Kompletan vodič kroz pravne savete za kupovinu stana u Srbiji.…

Stan sa garažom Novi Sad – Idealno rešenje za vaš dom

Stan sa garažom Novi Sad – Idealno rešenje za vaš dom

Pronađite savršen stan sa garažom u Novom Sadu. Pogledajte ponudu…

Penthouse Novi Sad Prodaja – Luksuzni Apartmani

Penthouse Novi Sad Prodaja – Luksuzni Apartmani

Pronađi penthouse u Novom Sadu. Luksuzni apartmani sa panoramskim pogledom.…