Pretraga

Prodaja stanova do 200.000 evra Beograd

Stanovi do 200.000 € — Beograd: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 527 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.500 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
244.800 €medijana cene stana
1377stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Beograd (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 200.000 € — Beograd?

U tom rasponu je trenutno 527 oglasa. Medijana kvadrature je 49 m², raspon 10 – 131 m², a medijana cene 149.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 200.000 € — Beograd?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.889 €/m², pa za 200.000 € izlazi oko 69 m². Za ceo kvart medijana je 3.500 €/m².

U kojim delovima lokacije Beograd ih ima najviše?

Po broju oglasa: Zvezdara (105), Palilula (84), Novi Beograd (58), Voždovac (52), Zemun (48). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Beograd

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Najveći kvartovi — Beograd

24 kvartova sa najviše oglasa. Svi kvartovi sa ponudom →

Šta se dobija do 200.000 € — Beograd

Do 200.000 € na lokaciji Beograd trenutno je 527 oglasa, što je 38% cele ponude stanova (1.377 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 49 m², a najniža cena 40.000 €.

Cena kvadrata je 2.889 €/m² — 17% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Beograd (3.500 €/m²).

Oglasa u ovom izboru527
Raspon cena40.000 – 200.000 €
Medijana cene149.000 €
Medijana kvadrature49 m²
Raspon kvadrature10 – 131 m²
Medijana cene kvadrata2.889 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana170

Struktura ponude: Garsonjere — 30 · Jednosobni stanovi — 60 · Jednoiposobni stanovi — 90 · Dvosobni stanovi — 167 · Dvoiposobni stanovi — 61 · Trosobni stanovi — 90 · Troiposobni stanovi — 9 · Četvorosobni stanovi — 20.

Po spratu: 1–3. sprat — 217 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 171 · 4–6. sprat — 77 · 7. sprat i više — 31.

Grejanje: Centralno — 157 · Etažno — 155 · TA peći — 70.

Gde ih ima najviše: Zvezdara (105), Palilula (84), Novi Beograd (58), Voždovac (52), Zemun (48), Rakovica (42).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 170 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Beograd.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 150.000 € — 273 oglasa, medijana 119.900 € · do 250.000 € — 715 oglasa, medijana 168.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…