Pretraga

Prodaja stanova do 300.000 evra Beograd

Stanovi do 300.000 € — Beograd: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 857 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.500 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
244.950 €medijana cene stana
1376stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Beograd (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 300.000 € — Beograd?

U tom rasponu je trenutno 857 oglasa. Medijana kvadrature je 57 m², raspon 10 – 176 m², a medijana cene 184.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 300.000 € — Beograd?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.125 €/m², pa za 300.000 € izlazi oko 96 m². Za ceo kvart medijana je 3.500 €/m².

U kojim delovima lokacije Beograd ih ima najviše?

Po broju oglasa: Zvezdara (154), Palilula (110), Voždovac (105), Novi Beograd (105), Čukarica (72). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Beograd

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Najveći kvartovi — Beograd

24 kvartova sa najviše oglasa. Svi kvartovi sa ponudom →

Šta se dobija do 300.000 € — Beograd

Do 300.000 € na lokaciji Beograd trenutno je 857 oglasa, što je 62% cele ponude stanova (1.376 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 57 m², a najniža cena 40.000 €.

Cena kvadrata je 3.125 €/m² — 11% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Beograd (3.500 €/m²).

Oglasa u ovom izboru857
Raspon cena40.000 – 300.000 €
Medijana cene184.000 €
Medijana kvadrature57 m²
Raspon kvadrature10 – 176 m²
Medijana cene kvadrata3.125 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana270

Struktura ponude: Garsonjere — 31 · Jednosobni stanovi — 63 · Jednoiposobni stanovi — 103 · Dvosobni stanovi — 245 · Dvoiposobni stanovi — 111 · Trosobni stanovi — 202 · Troiposobni stanovi — 32 · Četvorosobni stanovi — 70.

Po spratu: 1–3. sprat — 390 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 215 · 4–6. sprat — 155 · 7. sprat i više — 56.

Grejanje: Centralno — 317 · Etažno — 209 · TA peći — 89.

Gde ih ima najviše: Zvezdara (154), Palilula (110), Voždovac (105), Novi Beograd (105), Čukarica (72), Zemun (67).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 270 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Beograd.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 250.000 € — 713 oglasa, medijana 167.000 € · do 400.000 € — 1.111 oglasa, medijana 210.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…