Pretraga

Prodaja stanova do 400.000 evra Beograd

Stanovi do 400.000 € — Beograd: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 959 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.500 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
245.000 €medijana cene stana
1187stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Beograd (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 400.000 € — Beograd?

U tom rasponu je trenutno 959 oglasa. Medijana kvadrature je 65 m², raspon 10 – 220 m², a medijana cene 210.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 400.000 € — Beograd?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.310 €/m², pa za 400.000 € izlazi oko 121 m². Za ceo kvart medijana je 3.500 €/m².

U kojim delovima lokacije Beograd ih ima najviše?

Po broju oglasa: Zvezdara (159), Voždovac (123), Palilula (111), Novi Beograd (99), Stari Grad (87). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Beograd

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Najveći kvartovi — Beograd

24 kvartova sa najviše oglasa. Svi kvartovi sa ponudom →

Šta se dobija do 400.000 € — Beograd

Do 400.000 € na lokaciji Beograd trenutno je 959 oglasa, što je 81% cele ponude stanova (1.187 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 65 m², a najniža cena 40.000 €.

Cena kvadrata je 3.310 €/m² — 5% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Beograd (3.500 €/m²).

Oglasa u ovom izboru959
Raspon cena40.000 – 400.000 €
Medijana cene210.000 €
Medijana kvadrature65 m²
Raspon kvadrature10 – 220 m²
Medijana cene kvadrata3.310 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana167

Struktura ponude: Garsonjere — 23 · Jednosobni stanovi — 60 · Jednoiposobni stanovi — 76 · Dvosobni stanovi — 236 · Dvoiposobni stanovi — 96 · Trosobni stanovi — 260 · Troiposobni stanovi — 39 · Četvorosobni stanovi — 169.

Po spratu: 1–3. sprat — 423 · 4–6. sprat — 230 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 191 · 7. sprat i više — 65.

Grejanje: Centralno — 415 · Etažno — 210 · TA peći — 90.

Gde ih ima najviše: Zvezdara (159), Voždovac (123), Palilula (111), Novi Beograd (99), Stari Grad (87), Vračar (84).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 167 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Beograd.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 300.000 € — 739 oglasa, medijana 181.700 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se kalkuliraju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…