Pretraga

Prodaja stanova do 100.000 evra Futog, Novi Sad

Stanovi do 100.000 € — Futog: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 6 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.001 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
140.600 €medijana cene stana
15stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Futog (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 100.000 € — Futog?

U tom rasponu je trenutno 6 oglasa. Medijana kvadrature je 39 m², raspon 35 – 44 m², a medijana cene 81.210 €.

Koliko kvadrata se dobija za 100.000 € — Futog?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.005 €/m², pa za 100.000 € izlazi oko 50 m². Za ceo kvart medijana je 2.001 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 0 oglasa, od ukupno 6 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Futog, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Futog

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

    Obližnji kvartovi izvan opštine

    Šta se dobija do 100.000 € — Futog

    Do 100.000 € na lokaciji Futog trenutno je 6 oglasa, što je 40% cele ponude stanova (15 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 39 m², a najniža cena 62.100 €.

    Cena kvadrata je 2.005 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Futog (2.001 €/m²).

    Oglasa u ovom izboru6
    Raspon cena62.100 – 93.000 €
    Medijana cene81.210 €
    Medijana kvadrature39 m²
    Raspon kvadrature35 – 44 m²
    Medijana cene kvadrata2.005 €/m²
    Novih oglasa u poslednjih 30 dana0

    Struktura ponude: Jednoiposobni stanovi — 2 · Dvosobni stanovi — 4.

    Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 3 · 1–3. sprat — 3.

    Grejanje: Podno — 2 · Gas — 1.

    Susedni izbori na istoj lokaciji: do 90.000 € — 5 oglasa, medijana 80.020 € · do 120.000 € — 7 oglasa, medijana 82.400 €.

    Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

    Najnoviji blog članci

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…