Pretraga

Prodaja stanova do 120.000 evra Adice, Novi Sad

Stanovi do 120.000 € — Adice: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 96 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.209 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
108.800 €medijana cene stana
169stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Adice (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 120.000 € — Adice?

U tom rasponu je trenutno 96 oglasa. Medijana kvadrature je 40 m², raspon 21 – 81 m², a medijana cene 87.450 €.

Koliko kvadrata se dobija za 120.000 € — Adice?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.184 €/m², pa za 120.000 € izlazi oko 55 m². Za ceo kvart medijana je 2.209 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 9 oglasa, od ukupno 96 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Adice, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Adice

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 120.000 € — Adice

Do 120.000 € na lokaciji Adice trenutno je 96 oglasa, što je 57% cele ponude stanova (169 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 40 m², a najniža cena 45.790 €.

Cena kvadrata je 2.184 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Adice (2.209 €/m²).

Oglasa u ovom izboru96
Raspon cena45.790 – 120.000 €
Medijana cene87.450 €
Medijana kvadrature40 m²
Raspon kvadrature21 – 81 m²
Medijana cene kvadrata2.184 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana9

Struktura ponude: Garsonjere — 11 · Jednosobni stanovi — 3 · Jednoiposobni stanovi — 46 · Dvosobni stanovi — 23 · Dvoiposobni stanovi — 6 · Trosobni stanovi — 7.

Po spratu: 1–3. sprat — 48 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 45.

Grejanje: Etažno — 12 · Podno — 9 · Toplotna pumpa — 6.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 9 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Adice.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 100.000 € — 74 oglasa, medijana 77.250 € · do 150.000 € — 135 oglasa, medijana 95.611 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…