Pretraga

Prodaja stanova do 120.000 evra Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Stanovi do 120.000 € — Bulevar Oslobođenja: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 16 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.953 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
177.000 €medijana cene stana
120stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Bulevar Oslobođenja (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 120.000 € — Bulevar Oslobođenja?

U tom rasponu je trenutno 16 oglasa. Medijana kvadrature je 30 m², raspon 25 – 37 m², a medijana cene 105.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 120.000 € — Bulevar Oslobođenja?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.387 €/m², pa za 120.000 € izlazi oko 35 m². Za ceo kvart medijana je 2.953 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 4 oglasa, od ukupno 16 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Bulevar Oslobođenja

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

    Obližnji kvartovi izvan opštine

    Šta se dobija do 120.000 € — Bulevar Oslobođenja

    Do 120.000 € na lokaciji Bulevar Oslobođenja trenutno je 16 oglasa, što je 13% cele ponude stanova (120 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 30 m², a najniža cena 70.000 €.

    Cena kvadrata je 3.387 €/m² — 15% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Bulevar Oslobođenja (2.953 €/m²).

    Oglasa u ovom izboru16
    Raspon cena70.000 – 120.000 €
    Medijana cene105.000 €
    Medijana kvadrature30 m²
    Raspon kvadrature25 – 37 m²
    Medijana cene kvadrata3.387 €/m²
    Novih oglasa u poslednjih 30 dana4

    Struktura ponude: Garsonjere — 5 · Jednosobni stanovi — 6 · Jednoiposobni stanovi — 5.

    Po spratu: 1–3. sprat — 9 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 3 · 4–6. sprat — 3.

    Grejanje: Centralno — 6 · Etažno — 2 · TA peći — 1.

    U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 4 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Bulevar Oslobođenja.

    Susedni izbori na istoj lokaciji: do 100.000 € — 7 oglasa, medijana 75.000 € · do 150.000 € — 43 oglasa, medijana 124.630 €.

    Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

    Najnoviji blog članci

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…