Pretraga

Prodaja stanova do 120.000 evra Gradić, Novi Sad

Stanovi do 120.000 € — Gradić: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 6 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.204 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
107.000 €medijana cene stana
8stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Gradić (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 120.000 € — Gradić?

U tom rasponu je trenutno 6 oglasa. Medijana kvadrature je 34 m², raspon 22 – 85 m², a medijana cene 99.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 120.000 € — Gradić?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.353 €/m², pa za 120.000 € izlazi oko 51 m². Za ceo kvart medijana je 2.204 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 1 oglas, od ukupno 6 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Gradić, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po kvadraturi
Po ceni
Ostalo u istom kvartu

Svi kvartovi — Petrovaradin

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 120.000 € — Gradić

Do 120.000 € na lokaciji Gradić trenutno je 6 oglasa, što je 75% cele ponude stanova (8 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 34 m², a najniža cena 80.000 €.

Cena kvadrata je 2.353 €/m² — 7% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Gradić (2.204 €/m²).

Oglasa u ovom izboru6
Raspon cena80.000 – 115.000 €
Medijana cene99.000 €
Medijana kvadrature34 m²
Raspon kvadrature22 – 85 m²
Medijana cene kvadrata2.353 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

Struktura ponude: Garsonjere — 2 · Jednoiposobni stanovi — 2 · Troiposobni stanovi — 2.

Grejanje: TA peći — 1 · Centralno — 1 · Etažno — 1.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 100.000 € — 4 oglasa, medijana 89.500 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…