Pretraga

Prodaja stanova do 120.000 evra Tatarsko Brdo, Novi Sad

Stanovi do 120.000 € — Tatarsko Brdo: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 4 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.475 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
185.000 €medijana cene stana
28stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Tatarsko Brdo (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 120.000 € — Tatarsko Brdo?

U tom rasponu je trenutno 4 oglasa. Medijana kvadrature je 42 m², raspon 41 – 43 m², a medijana cene 96.350 €.

Koliko kvadrata se dobija za 120.000 € — Tatarsko Brdo?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.292 €/m², pa za 120.000 € izlazi oko 52 m². Za ceo kvart medijana je 2.475 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 4 oglasa, od ukupno 4 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Tatarsko Brdo, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Sremska Kamenica

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 120.000 € — Tatarsko Brdo

Do 120.000 € na lokaciji Tatarsko Brdo trenutno je 4 oglasa, što je 14% cele ponude stanova (28 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 42 m², a najniža cena 90.200 €.

Cena kvadrata je 2.292 €/m² — 7% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Tatarsko Brdo (2.475 €/m²).

Oglasa u ovom izboru4
Raspon cena90.200 – 106.600 €
Medijana cene96.350 €
Medijana kvadrature42 m²
Raspon kvadrature41 – 43 m²
Medijana cene kvadrata2.292 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana4

Grejanje: Ostalo — 4.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 4 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Tatarsko Brdo.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 100.000 € — 2 oglasa, medijana 90.200 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…