Pretraga

Prodaja stanova do 150.000 evra Avijatičarsko Naselje, Novi Sad

Stanovi do 150.000 € — Avijatičarsko Naselje: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 5 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.732 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
140.825 €medijana cene stana
10stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Avijatičarsko Naselje (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 150.000 € — Avijatičarsko Naselje?

U tom rasponu je trenutno 5 oglasa. Medijana kvadrature je 44 m², raspon 36 – 44 m², a medijana cene 118.450 €.

Koliko kvadrata se dobija za 150.000 € — Avijatičarsko Naselje?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.692 €/m², pa za 150.000 € izlazi oko 56 m². Za ceo kvart medijana je 2.732 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 1 oglas, od ukupno 5 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Avijatičarsko Naselje, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Avijatičarsko Naselje

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

    Obližnji kvartovi izvan opštine

    Šta se dobija do 150.000 € — Avijatičarsko Naselje

    Do 150.000 € na lokaciji Avijatičarsko Naselje trenutno je 5 oglasa, što je 50% cele ponude stanova (10 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 44 m², a najniža cena 117.500 €.

    Cena kvadrata je 2.692 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Avijatičarsko Naselje (2.732 €/m²).

    Oglasa u ovom izboru5
    Raspon cena117.500 – 122.000 €
    Medijana cene118.450 €
    Medijana kvadrature44 m²
    Raspon kvadrature36 – 44 m²
    Medijana cene kvadrata2.692 €/m²
    Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

    Struktura ponude: Jednoiposobni stanovi — 2 · Dvosobni stanovi — 3.

    Po spratu: 1–3. sprat — 4 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1.

    Grejanje: Etažno — 1 · Podno — 1 · Centralno — 1.

    Susedni izbori na istoj lokaciji: do 120.000 € — 4 oglasa, medijana 118.450 € · do 200.000 € — 9 oglasa, medijana 122.000 €.

    Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

    Najnoviji blog članci

    Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

    Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

    Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…