Pretraga

Prodaja stanova do 150.000 evra Majur, Novi Sad

Stanovi do 150.000 € — Majur: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 4 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.438 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
148.555 €medijana cene stana
7stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Majur (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 150.000 € — Majur?

U tom rasponu je trenutno 4 oglasa. Medijana kvadrature je 73 m², raspon 31 – 79 m², a medijana cene 145.585 €.

Koliko kvadrata se dobija za 150.000 € — Majur?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.031 €/m², pa za 150.000 € izlazi oko 74 m². Za ceo kvart medijana je 2.438 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 0 oglasa, od ukupno 4 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Majur, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po ceni
Ostalo u istom kvartu

Svi kvartovi — Petrovaradin

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 150.000 € — Majur

Do 150.000 € na lokaciji Majur trenutno je 4 oglasa, što je 57% cele ponude stanova (7 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 73 m², a najniža cena 105.000 €.

Cena kvadrata je 2.031 €/m² — 17% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Majur (2.438 €/m²).

Oglasa u ovom izboru4
Raspon cena105.000 – 148.555 €
Medijana cene145.585 €
Medijana kvadrature73 m²
Raspon kvadrature31 – 79 m²
Medijana cene kvadrata2.031 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana0

Struktura ponude: Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvoiposobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 1 · Četvorosobni stanovi — 1.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 2 · 4–6. sprat — 1 · 1–3. sprat — 1.

Grejanje: Centralno — 1 · Podno — 1.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 120.000 € — 1 oglas, medijana 105.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…