Pretraga

Prodaja stanova do 200.000 evra Mišeluk, Novi Sad

Stanovi do 200.000 € — Mišeluk: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 6 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.035 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
154.278 €medijana cene stana
8stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Mišeluk (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 200.000 € — Mišeluk?

U tom rasponu je trenutno 6 oglasa. Medijana kvadrature je 76 m², raspon 59 – 80 m², a medijana cene 146.778 €.

Koliko kvadrata se dobija za 200.000 € — Mišeluk?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.018 €/m², pa za 200.000 € izlazi oko 99 m². Za ceo kvart medijana je 2.035 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 1 oglas, od ukupno 6 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Mišeluk, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po kvadraturi
Po ceni

Svi kvartovi — Petrovaradin

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 200.000 € — Mišeluk

Do 200.000 € na lokaciji Mišeluk trenutno je 6 oglasa, što je 75% cele ponude stanova (8 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 76 m², a najniža cena 122.100 €.

Cena kvadrata je 2.018 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Mišeluk (2.035 €/m²).

Oglasa u ovom izboru6
Raspon cena122.100 – 160.000 €
Medijana cene146.778 €
Medijana kvadrature76 m²
Raspon kvadrature59 – 80 m²
Medijana cene kvadrata2.018 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

Struktura ponude: Trosobni stanovi — 3 · Troiposobni stanovi — 2 · Četvorosobni stanovi — 1.

Grejanje: Podno — 3 · Toplotna pumpa — 1 · Ostalo — 1.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 150.000 € — 4 oglasa, medijana 133.550 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…