Pretraga

Prodaja stanova do 200.000 evra Popovica, Novi Sad

Stanovi do 200.000 € — Popovica: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 4 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.000 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
220.935 €medijana cene stana
11stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Popovica (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 200.000 € — Popovica?

U tom rasponu je trenutno 4 oglasa. Medijana kvadrature je 52 m², raspon 45 – 90 m², a medijana cene 168.270 €.

Koliko kvadrata se dobija za 200.000 € — Popovica?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.286 €/m², pa za 200.000 € izlazi oko 61 m². Za ceo kvart medijana je 3.000 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 0 oglasa, od ukupno 4 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Popovica, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po kvadraturi

Svi kvartovi — Sremska Kamenica

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 200.000 € — Popovica

Do 200.000 € na lokaciji Popovica trenutno je 4 oglasa, što je 36% cele ponude stanova (11 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 52 m², a najniža cena 152.950 €.

Cena kvadrata je 3.286 €/m² — 10% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Popovica (3.000 €/m²).

Oglasa u ovom izboru4
Raspon cena152.950 – 184.000 €
Medijana cene168.270 €
Medijana kvadrature52 m²
Raspon kvadrature45 – 90 m²
Medijana cene kvadrata3.286 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana0

Struktura ponude: Dvosobni stanovi — 2 · Trosobni stanovi — 1 · Četvorosobni stanovi — 1.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 2 · 1–3. sprat — 2.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 250.000 € — 6 oglasa, medijana 183.795 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…