Pretraga

Prodaja stanova do 250.000 evra Bistrica, Novi Sad

Stanovi do 250.000 € — Bistrica: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 16 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.536 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
158.700 €medijana cene stana
19stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Bistrica (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 250.000 € — Bistrica?

U tom rasponu je trenutno 16 oglasa. Medijana kvadrature je 65 m², raspon 24 – 97 m², a medijana cene 156.250 €.

Koliko kvadrata se dobija za 250.000 € — Bistrica?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.518 €/m², pa za 250.000 € izlazi oko 99 m². Za ceo kvart medijana je 2.536 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 3 oglasa, od ukupno 16 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Bistrica, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Ostalo u istom kvartu

Svi kvartovi — Novo Naselje

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 250.000 € — Bistrica

Do 250.000 € na lokaciji Bistrica trenutno je 16 oglasa, što je 84% cele ponude stanova (19 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 65 m², a najniža cena 53.000 €.

Cena kvadrata je 2.518 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Bistrica (2.536 €/m²).

Oglasa u ovom izboru16
Raspon cena53.000 – 247.200 €
Medijana cene156.250 €
Medijana kvadrature65 m²
Raspon kvadrature24 – 97 m²
Medijana cene kvadrata2.518 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana3

Struktura ponude: Garsonjere — 2 · Jednosobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 2 · Dvoiposobni stanovi — 2 · Trosobni stanovi — 7 · Troiposobni stanovi — 1 · Četvorosobni stanovi — 1.

Po spratu: 4–6. sprat — 6 · 1–3. sprat — 6 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 3 · 7. sprat i više — 1.

Grejanje: Centralno — 5 · Etažno — 1.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 200.000 € — 15 oglasa, medijana 155.000 € · do 300.000 € — 17 oglasa, medijana 157.500 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se kalkuliraju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…