Pretraga

Prodaja stanova do 250.000 evra Lipov Gaj, Novi Sad

Stanovi do 250.000 € — Lipov Gaj: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 10 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.044 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
163.000 €medijana cene stana
11stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Lipov Gaj (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 250.000 € — Lipov Gaj?

U tom rasponu je trenutno 10 oglasa. Medijana kvadrature je 73 m², raspon 57 – 160 m², a medijana cene 163.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 250.000 € — Lipov Gaj?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.082 €/m², pa za 250.000 € izlazi oko 120 m². Za ceo kvart medijana je 2.044 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 4 oglasa, od ukupno 10 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Lipov Gaj, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po kvadraturi
Po ceni

Svi kvartovi — Adice

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

    Obližnji kvartovi izvan opštine

    Šta se dobija do 250.000 € — Lipov Gaj

    Do 250.000 € na lokaciji Lipov Gaj trenutno je 10 oglasa, što je 91% cele ponude stanova (11 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 73 m², a najniža cena 144.000 €.

    Cena kvadrata je 2.082 €/m² — 2% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Lipov Gaj (2.044 €/m²).

    Oglasa u ovom izboru10
    Raspon cena144.000 – 217.500 €
    Medijana cene163.000 €
    Medijana kvadrature73 m²
    Raspon kvadrature57 – 160 m²
    Medijana cene kvadrata2.082 €/m²
    Novih oglasa u poslednjih 30 dana4

    Struktura ponude: Dvosobni stanovi — 2 · Dvoiposobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 1 · Troiposobni stanovi — 2 · Četvorosobni stanovi — 4.

    Po spratu: 1–3. sprat — 7 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 3.

    Grejanje: Gas — 2 · Podno — 1 · Centralno — 1.

    Susedni izbori na istoj lokaciji: do 200.000 € — 9 oglasa, medijana 163.000 €.

    Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

    Najnoviji blog članci

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…