Pretraga

Prodaja stanova do 250.000 evra Veternička Rampa, Novi Sad

Stanovi do 250.000 € — Veternička Rampa: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 11 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.341 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
160.200 €medijana cene stana
13stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Veternička Rampa (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 250.000 € — Veternička Rampa?

U tom rasponu je trenutno 11 oglasa. Medijana kvadrature je 57 m², raspon 22 – 107 m², a medijana cene 155.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 250.000 € — Veternička Rampa?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.230 €/m², pa za 250.000 € izlazi oko 112 m². Za ceo kvart medijana je 2.341 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 3 oglasa, od ukupno 11 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Veternička Rampa, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Veternik

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

    Obližnji kvartovi izvan opštine

    Šta se dobija do 250.000 € — Veternička Rampa

    Do 250.000 € na lokaciji Veternička Rampa trenutno je 11 oglasa, što je 85% cele ponude stanova (13 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 57 m², a najniža cena 51.500 €.

    Cena kvadrata je 2.230 €/m² — 5% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Veternička Rampa (2.341 €/m²).

    Oglasa u ovom izboru11
    Raspon cena51.500 – 231.120 €
    Medijana cene155.000 €
    Medijana kvadrature57 m²
    Raspon kvadrature22 – 107 m²
    Medijana cene kvadrata2.230 €/m²
    Novih oglasa u poslednjih 30 dana3

    Struktura ponude: Garsonjere — 1 · Jednosobni stanovi — 1 · Dvoiposobni stanovi — 3 · Trosobni stanovi — 1 · Četvorosobni stanovi — 5.

    Po spratu: 1–3. sprat — 7 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 4.

    Grejanje: Etažno — 3 · Toplotna pumpa — 2 · Podno — 2.

    Susedni izbori na istoj lokaciji: do 200.000 € — 9 oglasa, medijana 155.000 €.

    Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

    Najnoviji blog članci

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…