Pretraga

Prodaja stanova do 300.000 evra Cara Dušana, Novi Sad

Stanovi do 300.000 € — Cara Dušana: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 16 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.525 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
182.400 €medijana cene stana
21stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Cara Dušana (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 300.000 € — Cara Dušana?

U tom rasponu je trenutno 16 oglasa. Medijana kvadrature je 64 m², raspon 22 – 124 m², a medijana cene 150.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 300.000 € — Cara Dušana?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.484 €/m², pa za 300.000 € izlazi oko 121 m². Za ceo kvart medijana je 2.525 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 1 oglas, od ukupno 16 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Cara Dušana, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po kvadraturi

Svi kvartovi — Adamovićevo Naselje

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

    Obližnji kvartovi izvan opštine

    Šta se dobija do 300.000 € — Cara Dušana

    Do 300.000 € na lokaciji Cara Dušana trenutno je 16 oglasa, što je 76% cele ponude stanova (21 oglas). Medijana kvadrature u tom rasponu je 64 m², a najniža cena 65.000 €.

    Cena kvadrata je 2.484 €/m² — 2% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Cara Dušana (2.525 €/m²).

    Oglasa u ovom izboru16
    Raspon cena65.000 – 268.200 €
    Medijana cene150.000 €
    Medijana kvadrature64 m²
    Raspon kvadrature22 – 124 m²
    Medijana cene kvadrata2.484 €/m²
    Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

    Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 7 · Dvoiposobni stanovi — 2 · Trosobni stanovi — 2 · Troiposobni stanovi — 2 · Četvorosobni stanovi — 2.

    Po spratu: 4–6. sprat — 8 · 1–3. sprat — 5 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 3.

    Grejanje: Centralno — 5 · Etažno — 2 · Gas — 1.

    Susedni izbori na istoj lokaciji: do 400.000 € — 20 oglasa, medijana 182.400 €.

    Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

    Najnoviji blog članci

    Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

    Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

    Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

    Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

    Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

    Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…