Pretraga

Prodaja stanova do 300.000 evra Liman 4, Novi Sad

Stanovi do 300.000 € — Liman 4: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 23 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.053 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
203.940 €medijana cene stana
27stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Liman 4 (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 300.000 € — Liman 4?

U tom rasponu je trenutno 23 oglasa. Medijana kvadrature je 64 m², raspon 31 – 144 m², a medijana cene 185.400 €.

Koliko kvadrata se dobija za 300.000 € — Liman 4?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.053 €/m², pa za 300.000 € izlazi oko 98 m². Za ceo kvart medijana je 3.053 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 5 oglasa, od ukupno 23 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Liman 4, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Liman

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 300.000 € — Liman 4

Do 300.000 € na lokaciji Liman 4 trenutno je 23 oglasa, što je 85% cele ponude stanova (27 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 64 m², a najniža cena 97.850 €.

Cena kvadrata je 3.053 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Liman 4 (3.053 €/m²).

Oglasa u ovom izboru23
Raspon cena97.850 – 270.000 €
Medijana cene185.400 €
Medijana kvadrature64 m²
Raspon kvadrature31 – 144 m²
Medijana cene kvadrata3.053 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana5

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 1 · Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 8 · Dvoiposobni stanovi — 3 · Trosobni stanovi — 8 · Četvorosobni stanovi — 2.

Po spratu: 7. sprat i više — 10 · 1–3. sprat — 8 · 4–6. sprat — 2 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 2.

Grejanje: Centralno — 7.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 250.000 € — 22 oglasa, medijana 183.340 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…