Pretraga

Prodaja stanova do 400.000 evra Bulevar Evrope, Novi Sad

Stanovi do 400.000 € — Bulevar Evrope: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 32 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.864 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
164.800 €medijana cene stana
33stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Bulevar Evrope (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 400.000 € — Bulevar Evrope?

U tom rasponu je trenutno 32 oglasa. Medijana kvadrature je 55 m², raspon 24 – 136 m², a medijana cene 157.450 €.

Koliko kvadrata se dobija za 400.000 € — Bulevar Evrope?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.930 €/m², pa za 400.000 € izlazi oko 137 m². Za ceo kvart medijana je 2.864 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 3 oglasa, od ukupno 32 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Bulevar Evrope, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Bulevar Evrope

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

    Obližnji kvartovi izvan opštine

    Šta se dobija do 400.000 € — Bulevar Evrope

    Do 400.000 € na lokaciji Bulevar Evrope trenutno je 32 oglasa, što je 97% cele ponude stanova (33 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 55 m², a najniža cena 72.000 €.

    Cena kvadrata je 2.930 €/m² — 2% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Bulevar Evrope (2.864 €/m²).

    Oglasa u ovom izboru32
    Raspon cena72.000 – 367.200 €
    Medijana cene157.450 €
    Medijana kvadrature55 m²
    Raspon kvadrature24 – 136 m²
    Medijana cene kvadrata2.930 €/m²
    Novih oglasa u poslednjih 30 dana3

    Struktura ponude: Garsonjere — 2 · Jednosobni stanovi — 1 · Jednoiposobni stanovi — 3 · Dvosobni stanovi — 8 · Dvoiposobni stanovi — 2 · Trosobni stanovi — 9 · Četvorosobni stanovi — 7.

    Po spratu: 4–6. sprat — 15 · 1–3. sprat — 13 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 2 · 7. sprat i više — 1.

    Grejanje: Centralno — 9 · Etažno — 4 · Podno — 3.

    Susedni izbori na istoj lokaciji: do 300.000 € — 30 oglasa, medijana 150.050 €.

    Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

    Najnoviji blog članci

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…