Pretraga

Prodaja stanova do 400.000 evra Kej, Novi Sad

Stanovi do 400.000 € — Kej: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 20 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.276 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
235.000 €medijana cene stana
18stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Kej (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 400.000 € — Kej?

U tom rasponu je trenutno 20 oglasa. Medijana kvadrature je 64 m², raspon 27 – 179 m², a medijana cene 208.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 400.000 € — Kej?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.104 €/m², pa za 400.000 € izlazi oko 129 m². Za ceo kvart medijana je 3.231 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 7 oglasa, od ukupno 20 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Kej, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Centar (Novi Sad)

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 400.000 € — Kej

Do 400.000 € na lokaciji Kej trenutno je 20 oglasa, što je 91% cele ponude stanova (22 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 64 m², a najniža cena 90.000 €.

Cena kvadrata je 3.104 €/m² — 4% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Kej (3.231 €/m²).

Oglasa u ovom izboru20
Raspon cena90.000 – 400.000 €
Medijana cene208.000 €
Medijana kvadrature64 m²
Raspon kvadrature27 – 179 m²
Medijana cene kvadrata3.104 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana7

Struktura ponude: Garsonjere — 1 · Jednosobni stanovi — 4 · Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 6 · Dvoiposobni stanovi — 4 · Trosobni stanovi — 1 · Troiposobni stanovi — 1 · Četvorosobni stanovi — 2.

Po spratu: 4–6. sprat — 12 · 1–3. sprat — 5 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 2 · 7. sprat i više — 1.

Grejanje: Centralno — 12.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 7 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Kej.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 300.000 € — 18 oglasa, medijana 205.500 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…