Pretraga

Prodaja stanova do 400.000 evra Sajmište, Novi Sad

Stanovi do 400.000 € — Sajmište: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 62 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.221 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
153.000 €medijana cene stana
65stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Sajmište (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 400.000 € — Sajmište?

U tom rasponu je trenutno 62 oglasa. Medijana kvadrature je 50 m², raspon 26 – 127 m², a medijana cene 152.823 €.

Koliko kvadrata se dobija za 400.000 € — Sajmište?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.233 €/m², pa za 400.000 € izlazi oko 124 m². Za ceo kvart medijana je 3.221 €/m².

U kojim delovima lokacije Sajmište ih ima najviše?

Po broju oglasa: Betanija (2), Jodna Banja (1). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Sajmište, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Sajmište

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 400.000 € — Sajmište

Do 400.000 € na lokaciji Sajmište trenutno je 62 oglasa, što je 95% cele ponude stanova (65 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 50 m², a najniža cena 72.100 €.

Cena kvadrata je 3.233 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Sajmište (3.221 €/m²).

Oglasa u ovom izboru62
Raspon cena72.100 – 370.800 €
Medijana cene152.823 €
Medijana kvadrature50 m²
Raspon kvadrature26 – 127 m²
Medijana cene kvadrata3.233 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana13

Struktura ponude: Garsonjere — 2 · Jednosobni stanovi — 2 · Jednoiposobni stanovi — 10 · Dvosobni stanovi — 21 · Dvoiposobni stanovi — 4 · Trosobni stanovi — 8 · Troiposobni stanovi — 8 · Četvorosobni stanovi — 7.

Po spratu: 1–3. sprat — 32 · 4–6. sprat — 21 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 5 · 7. sprat i više — 2.

Grejanje: Centralno — 24 · Podno — 2 · Etažno — 1.

Gde ih ima najviše: Betanija (2), Jodna Banja (1).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 13 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Sajmište.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 300.000 € — 58 oglasa, medijana 151.220 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…