Pretraga

Prodaja stanova do 400.000 evra Socijalno, Novi Sad

Stanovi do 400.000 € — Socijalno: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 26 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.484 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
208.000 €medijana cene stana
28stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Socijalno (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 400.000 € — Socijalno?

U tom rasponu je trenutno 26 oglasa. Medijana kvadrature je 69 m², raspon 26 – 110 m², a medijana cene 201.500 €.

Koliko kvadrata se dobija za 400.000 € — Socijalno?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.387 €/m², pa za 400.000 € izlazi oko 118 m². Za ceo kvart medijana je 3.484 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 4 oglasa, od ukupno 26 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Socijalno, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Rotkvarija

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

    Obližnji kvartovi izvan opštine

    Šta se dobija do 400.000 € — Socijalno

    Do 400.000 € na lokaciji Socijalno trenutno je 26 oglasa, što je 93% cele ponude stanova (28 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 69 m², a najniža cena 99.000 €.

    Cena kvadrata je 3.387 €/m² — 3% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Socijalno (3.484 €/m²).

    Oglasa u ovom izboru26
    Raspon cena99.000 – 320.200 €
    Medijana cene201.500 €
    Medijana kvadrature69 m²
    Raspon kvadrature26 – 110 m²
    Medijana cene kvadrata3.387 €/m²
    Novih oglasa u poslednjih 30 dana4

    Struktura ponude: Garsonjere — 1 · Jednosobni stanovi — 1 · Jednoiposobni stanovi — 2 · Dvosobni stanovi — 5 · Trosobni stanovi — 7 · Troiposobni stanovi — 2 · Četvorosobni stanovi — 8.

    Po spratu: 1–3. sprat — 19 · 4–6. sprat — 5 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1 · 7. sprat i više — 1.

    Grejanje: Centralno — 14 · Gas — 1 · Ostalo — 1.

    Susedni izbori na istoj lokaciji: do 300.000 € — 21 oglas, medijana 172.039 €.

    Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

    Najnoviji blog članci

    Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

    Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

    Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…