Pretraga

Prodaja stanova do 50.000 evra Veternik, Novi Sad

Stanovi do 50.000 € — Veternik: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 7 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.160 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
160.000 €medijana cene stana
63stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Veternik (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 50.000 € — Veternik?

U tom rasponu je trenutno 7 oglasa. Medijana kvadrature je 20 m², raspon 20 – 25 m², a medijana cene 46.350 €.

Koliko kvadrata se dobija za 50.000 € — Veternik?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.250 €/m², pa za 50.000 € izlazi oko 22 m². Za ceo kvart medijana je 2.160 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 1 oglas, od ukupno 7 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Veternik, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Veternik

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 50.000 € — Veternik

Do 50.000 € na lokaciji Veternik trenutno je 7 oglasa, što je 11% cele ponude stanova (63 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 20 m², a najniža cena 43.000 €.

Cena kvadrata je 2.250 €/m² — 4% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Veternik (2.160 €/m²).

Oglasa u ovom izboru7
Raspon cena43.000 – 48.000 €
Medijana cene46.350 €
Medijana kvadrature20 m²
Raspon kvadrature20 – 25 m²
Medijana cene kvadrata2.250 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

Struktura ponude: Garsonjere — 3 · Jednosobni stanovi — 3 · Dvosobni stanovi — 1.

Grejanje: Podno — 3 · Ostalo — 1.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 1 oglas. Pogledajte sve nove oglase — Veternik.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 60.000 € — 13 oglasa, medijana 48.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…