Pretraga

Prodaja stanova do 80.000 evra Novo Naselje, Novi Sad

Stanovi do 80.000 € — Novo Naselje: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 9 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.563 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
160.000 €medijana cene stana
105stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Novo Naselje (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 80.000 € — Novo Naselje?

U tom rasponu je trenutno 9 oglasa. Medijana kvadrature je 24 m², raspon 14 – 31 m², a medijana cene 71.300 €.

Koliko kvadrata se dobija za 80.000 € — Novo Naselje?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.304 €/m², pa za 80.000 € izlazi oko 24 m². Za ceo kvart medijana je 2.563 €/m².

U kojim delovima lokacije Novo Naselje ih ima najviše?

Po broju oglasa: Satelit (3), Šonsi (2). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Novo Naselje, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Novo Naselje

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 80.000 € — Novo Naselje

Do 80.000 € na lokaciji Novo Naselje trenutno je 9 oglasa, što je 9% cele ponude stanova (105 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 24 m², a najniža cena 55.000 €.

Cena kvadrata je 3.304 €/m² — 29% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Novo Naselje (2.563 €/m²).

Oglasa u ovom izboru9
Raspon cena55.000 – 79.310 €
Medijana cene71.300 €
Medijana kvadrature24 m²
Raspon kvadrature14 – 31 m²
Medijana cene kvadrata3.304 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

Struktura ponude: Garsonjere — 5 · Jednosobni stanovi — 2 · Jednoiposobni stanovi — 2.

Po spratu: 4–6. sprat — 5 · 1–3. sprat — 4.

Grejanje: Centralno — 5 · Etažno — 1.

Gde ih ima najviše: Satelit (3), Šonsi (2).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 1 oglas. Pogledajte sve nove oglase — Novo Naselje.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 90.000 € — 15 oglasa, medijana 79.310 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…