Pretraga

Prodaja stanova do 90.000 evra Alibegovac, Novi Sad

Stanovi do 90.000 € — Alibegovac: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 4 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

1.987 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
155.000 €medijana cene stana
13stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Alibegovac (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 90.000 € — Alibegovac?

U tom rasponu je trenutno 4 oglasa. Medijana kvadrature je 41 m², raspon 28 – 46 m², a medijana cene 72.525 €.

Koliko kvadrata se dobija za 90.000 € — Alibegovac?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 1.777 €/m², pa za 90.000 € izlazi oko 51 m². Za ceo kvart medijana je 1.987 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 0 oglasa, od ukupno 4 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Alibegovac, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Petrovaradin

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 90.000 € — Alibegovac

Do 90.000 € na lokaciji Alibegovac trenutno je 4 oglasa, što je 31% cele ponude stanova (13 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 41 m², a najniža cena 51.500 €.

Cena kvadrata je 1.777 €/m² — 11% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Alibegovac (1.987 €/m²).

Oglasa u ovom izboru4
Raspon cena51.500 – 80.740 €
Medijana cene72.525 €
Medijana kvadrature41 m²
Raspon kvadrature28 – 46 m²
Medijana cene kvadrata1.777 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana0

Struktura ponude: Garsonjere — 1 · Jednoiposobni stanovi — 3.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 3 · 1–3. sprat — 1.

Grejanje: Toplotna pumpa — 4.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 80.000 € — 3 oglasa, medijana 69.670 € · do 100.000 € — 5 oglasa, medijana 75.380 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…