Pretraga

Prodaja stanova do 100.000 evra Centar, Novi Sad

Stanovi do 100.000 € — Centar (Novi Sad): aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 29 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.193 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
210.000 €medijana cene stana
353stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Centar (Novi Sad) (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 100.000 € — Centar (Novi Sad)?

U tom rasponu je trenutno 29 oglasa. Medijana kvadrature je 26 m², raspon 17 – 57 m², a medijana cene 90.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 100.000 € — Centar (Novi Sad)?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.000 €/m², pa za 100.000 € izlazi oko 33 m². Za ceo kvart medijana je 3.193 €/m².

U kojim delovima lokacije Centar (Novi Sad) ih ima najviše?

Po broju oglasa: Kej (6), Spens (1). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Centar, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Centar (Novi Sad)

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 100.000 € — Centar (Novi Sad)

Do 100.000 € na lokaciji Centar (Novi Sad) trenutno je 29 oglasa, što je 8% cele ponude stanova (353 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 26 m², a najniža cena 50.000 €.

Cena kvadrata je 3.000 €/m² — 6% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Centar (Novi Sad) (3.193 €/m²).

Oglasa u ovom izboru29
Raspon cena50.000 – 98.000 €
Medijana cene90.000 €
Medijana kvadrature26 m²
Raspon kvadrature17 – 57 m²
Medijana cene kvadrata3.000 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana9

Struktura ponude: Garsonjere — 13 · Jednosobni stanovi — 5 · Jednoiposobni stanovi — 10 · Dvosobni stanovi — 1.

Po spratu: 4–6. sprat — 11 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 9 · 1–3. sprat — 8.

Grejanje: Centralno — 15.

Gde ih ima najviše: Kej (6), Spens (1).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 9 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Centar (Novi Sad).

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 90.000 € — 17 oglasa, medijana 77.250 € · do 120.000 € — 57 oglasa, medijana 98.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…