Pretraga

Prodaja stanova do 80.000 evra Centar, Novi Sad

Stanovi do 80.000 € — Centar (Novi Sad): aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 10 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.193 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
210.000 €medijana cene stana
353stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Centar (Novi Sad) (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 80.000 € — Centar (Novi Sad)?

U tom rasponu je trenutno 10 oglasa. Medijana kvadrature je 25 m², raspon 18 – 31 m², a medijana cene 74.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 80.000 € — Centar (Novi Sad)?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.812 €/m², pa za 80.000 € izlazi oko 28 m². Za ceo kvart medijana je 3.193 €/m².

U kojim delovima lokacije Centar (Novi Sad) ih ima najviše?

Po broju oglasa: Spens (1). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Centar, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Centar (Novi Sad)

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 80.000 € — Centar (Novi Sad)

Do 80.000 € na lokaciji Centar (Novi Sad) trenutno je 10 oglasa, što je 3% cele ponude stanova (353 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 25 m², a najniža cena 50.000 €.

Cena kvadrata je 2.812 €/m² — 12% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Centar (Novi Sad) (3.193 €/m²).

Oglasa u ovom izboru10
Raspon cena50.000 – 78.200 €
Medijana cene74.000 €
Medijana kvadrature25 m²
Raspon kvadrature18 – 31 m²
Medijana cene kvadrata2.812 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana2

Struktura ponude: Garsonjere — 5 · Jednoiposobni stanovi — 4 · Dvosobni stanovi — 1.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 5 · 4–6. sprat — 3 · 1–3. sprat — 1.

Grejanje: Centralno — 6.

Gde ih ima najviše: Spens (1).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 2 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Centar (Novi Sad).

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 70.000 € — 4 oglasa, medijana 59.000 € · do 90.000 € — 17 oglasa, medijana 77.250 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…