Pretraga

Prodaja stanova do 100.000 evra Telep, Novi Sad

Stanovi do 100.000 € — Telep: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 19 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.800 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
169.100 €medijana cene stana
365stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Telep (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 100.000 € — Telep?

U tom rasponu je trenutno 19 oglasa. Medijana kvadrature je 28 m², raspon 22 – 35 m², a medijana cene 79.860 €.

Koliko kvadrata se dobija za 100.000 € — Telep?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.839 €/m², pa za 100.000 € izlazi oko 35 m². Za ceo kvart medijana je 2.800 €/m².

U kojim delovima lokacije Telep ih ima najviše?

Po broju oglasa: Južni Telep (1). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Telep, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Telep

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 100.000 € — Telep

Do 100.000 € na lokaciji Telep trenutno je 19 oglasa, što je 5% cele ponude stanova (365 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 28 m², a najniža cena 36.700 €.

Cena kvadrata je 2.839 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Telep (2.800 €/m²).

Oglasa u ovom izboru19
Raspon cena36.700 – 99.360 €
Medijana cene79.860 €
Medijana kvadrature28 m²
Raspon kvadrature22 – 35 m²
Medijana cene kvadrata2.839 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana3

Struktura ponude: Garsonjere — 8 · Jednosobni stanovi — 7 · Dvosobni stanovi — 2 · Dvoiposobni stanovi — 2.

Po spratu: 1–3. sprat — 11 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 5 · 4–6. sprat — 2.

Grejanje: Etažno — 3 · Centralno — 2 · Podno — 1.

Gde ih ima najviše: Južni Telep (1).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 3 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Telep.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 90.000 € — 13 oglasa, medijana 75.000 € · do 120.000 € — 63 oglasa, medijana 113.300 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…