Pretraga

Prodaja stanova do 300.000 evra Telep, Novi Sad

Stanovi do 300.000 € — Telep: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 326 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.800 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
164.900 €medijana cene stana
366stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Telep (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 300.000 € — Telep?

U tom rasponu je trenutno 326 oglasa. Medijana kvadrature je 52 m², raspon 22 – 150 m², a medijana cene 152.277 €.

Koliko kvadrata se dobija za 300.000 € — Telep?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.800 €/m², pa za 300.000 € izlazi oko 107 m². Za ceo kvart medijana je 2.800 €/m².

U kojim delovima lokacije Telep ih ima najviše?

Po broju oglasa: Bulevar Patrijarha Pavla (32), Južni Telep (2). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Telep, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Telep

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 300.000 € — Telep

Do 300.000 € na lokaciji Telep trenutno je 326 oglasa, što je 89% cele ponude stanova (366 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 52 m², a najniža cena 36.700 €.

Cena kvadrata je 2.800 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Telep (2.800 €/m²).

Oglasa u ovom izboru326
Raspon cena36.700 – 300.000 €
Medijana cene152.277 €
Medijana kvadrature52 m²
Raspon kvadrature22 – 150 m²
Medijana cene kvadrata2.800 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana40

Struktura ponude: Garsonjere — 10 · Jednosobni stanovi — 10 · Jednoiposobni stanovi — 33 · Dvosobni stanovi — 95 · Dvoiposobni stanovi — 40 · Trosobni stanovi — 60 · Troiposobni stanovi — 10 · Četvorosobni stanovi — 68.

Po spratu: 1–3. sprat — 207 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 60 · 4–6. sprat — 49 · 7. sprat i više — 2.

Grejanje: Etažno — 37 · Centralno — 36 · Ostalo — 25.

Gde ih ima najviše: Bulevar Patrijarha Pavla (32), Južni Telep (2).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 40 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Telep.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 250.000 € — 301 oglas, medijana 149.350 € · do 400.000 € — 351 oglas, medijana 160.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se kalkuliraju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…