Pretraga

Prodaja stanova do 150.000 evra Adice, Novi Sad

Stanovi do 150.000 € — Adice: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 138 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.202 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
105.122 €medijana cene stana
170stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Adice (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 150.000 € — Adice?

U tom rasponu je trenutno 138 oglasa. Medijana kvadrature je 42 m², raspon 19 – 122 m², a medijana cene 95.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 150.000 € — Adice?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.193 €/m², pa za 150.000 € izlazi oko 68 m². Za ceo kvart medijana je 2.202 €/m².

U kojim delovima lokacije Adice ih ima najviše?

Po broju oglasa: Lipov Gaj (2). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Adice, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Adice

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 150.000 € — Adice

Do 150.000 € na lokaciji Adice trenutno je 138 oglasa, što je 81% cele ponude stanova (170 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 42 m², a najniža cena 39.600 €.

Cena kvadrata je 2.193 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Adice (2.202 €/m²).

Oglasa u ovom izboru138
Raspon cena39.600 – 150.000 €
Medijana cene95.000 €
Medijana kvadrature42 m²
Raspon kvadrature19 – 122 m²
Medijana cene kvadrata2.193 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana6

Struktura ponude: Garsonjere — 12 · Jednosobni stanovi — 3 · Jednoiposobni stanovi — 49 · Dvosobni stanovi — 28 · Dvoiposobni stanovi — 12 · Trosobni stanovi — 21 · Troiposobni stanovi — 11 · Četvorosobni stanovi — 2.

Po spratu: 1–3. sprat — 81 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 54.

Grejanje: Etažno — 20 · Podno — 12 · Toplotna pumpa — 8.

Gde ih ima najviše: Lipov Gaj (2).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 6 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Adice.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 120.000 € — 100 oglasa, medijana 87.225 € · do 200.000 € — 167 oglasa, medijana 103.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se kalkuliraju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…