Pretraga

Prodaja stanova do 150.000 evra Klisa, Novi Sad

Stanovi do 150.000 € — Klisa: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 23 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.121 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
136.500 €medijana cene stana
32stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Klisa (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 150.000 € — Klisa?

U tom rasponu je trenutno 23 oglasa. Medijana kvadrature je 45 m², raspon 22 – 71 m², a medijana cene 107.740 €.

Koliko kvadrata se dobija za 150.000 € — Klisa?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.164 €/m², pa za 150.000 € izlazi oko 69 m². Za ceo kvart medijana je 2.121 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 5 oglasa, od ukupno 23 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Klisa, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Klisa

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

    Obližnji kvartovi izvan opštine

    Šta se dobija do 150.000 € — Klisa

    Do 150.000 € na lokaciji Klisa trenutno je 23 oglasa, što je 72% cele ponude stanova (32 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 45 m², a najniža cena 39.580 €.

    Cena kvadrata je 2.164 €/m² — 2% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Klisa (2.121 €/m²).

    Oglasa u ovom izboru23
    Raspon cena39.580 – 150.000 €
    Medijana cene107.740 €
    Medijana kvadrature45 m²
    Raspon kvadrature22 – 71 m²
    Medijana cene kvadrata2.164 €/m²
    Novih oglasa u poslednjih 30 dana5

    Struktura ponude: Garsonjere — 2 · Jednosobni stanovi — 1 · Jednoiposobni stanovi — 8 · Dvosobni stanovi — 1 · Dvoiposobni stanovi — 5 · Trosobni stanovi — 4 · Troiposobni stanovi — 2.

    Po spratu: 1–3. sprat — 20 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 3.

    Grejanje: Etažno — 2 · Toplotna pumpa — 2.

    Susedni izbori na istoj lokaciji: do 120.000 € — 13 oglasa, medijana 98.800 € · do 200.000 € — 29 oglasa, medijana 136.500 €.

    Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

    Najnoviji blog članci

    Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

    Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

    Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…