Pretraga

Prodaja stanova do 150.000 evra Nova Detelinara, Novi Sad

Stanovi do 150.000 € — Nova Detelinara: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 79 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.738 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
150.000 €medijana cene stana
153stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Nova Detelinara (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 150.000 € — Nova Detelinara?

U tom rasponu je trenutno 79 oglasa. Medijana kvadrature je 46 m², raspon 24 – 73 m², a medijana cene 134.400 €.

Koliko kvadrata se dobija za 150.000 € — Nova Detelinara?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.949 €/m², pa za 150.000 € izlazi oko 51 m². Za ceo kvart medijana je 2.738 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 17 oglasa, od ukupno 79 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Nova Detelinara, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Detelinara

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 150.000 € — Nova Detelinara

Do 150.000 € na lokaciji Nova Detelinara trenutno je 79 oglasa, što je 52% cele ponude stanova (153 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 46 m², a najniža cena 63.000 €.

Cena kvadrata je 2.949 €/m² — 8% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Nova Detelinara (2.738 €/m²).

Oglasa u ovom izboru79
Raspon cena63.000 – 150.000 €
Medijana cene134.400 €
Medijana kvadrature46 m²
Raspon kvadrature24 – 73 m²
Medijana cene kvadrata2.949 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana17

Struktura ponude: Garsonjere — 7 · Jednosobni stanovi — 10 · Jednoiposobni stanovi — 8 · Dvosobni stanovi — 39 · Dvoiposobni stanovi — 6 · Trosobni stanovi — 5 · Troiposobni stanovi — 4.

Po spratu: 4–6. sprat — 39 · 1–3. sprat — 25 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 10 · 7. sprat i više — 5.

Grejanje: Centralno — 35 · Gas — 1 · Etažno — 1.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 17 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Nova Detelinara.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 120.000 € — 21 oglas, medijana 92.700 € · do 200.000 € — 132 oglasa, medijana 144.200 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…