Pretraga

Prodaja stanova do 150.000 evra Novo Naselje, Novi Sad

Stanovi do 150.000 € — Novo Naselje: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 50 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.559 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
158.100 €medijana cene stana
108stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Novo Naselje (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 150.000 € — Novo Naselje?

U tom rasponu je trenutno 50 oglasa. Medijana kvadrature je 37 m², raspon 14 – 67 m², a medijana cene 109.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 150.000 € — Novo Naselje?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.744 €/m², pa za 150.000 € izlazi oko 55 m². Za ceo kvart medijana je 2.559 €/m².

U kojim delovima lokacije Novo Naselje ih ima najviše?

Po broju oglasa: Satelit (11), Bistrica (6), Šonsi (2), Šarengrad (1), Savina (1). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Novo Naselje, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Novo Naselje

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 150.000 € — Novo Naselje

Do 150.000 € na lokaciji Novo Naselje trenutno je 50 oglasa, što je 46% cele ponude stanova (108 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 37 m², a najniža cena 55.000 €.

Cena kvadrata je 2.744 €/m² — 7% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Novo Naselje (2.559 €/m²).

Oglasa u ovom izboru50
Raspon cena55.000 – 149.950 €
Medijana cene109.000 €
Medijana kvadrature37 m²
Raspon kvadrature14 – 67 m²
Medijana cene kvadrata2.744 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana13

Struktura ponude: Garsonjere — 7 · Jednosobni stanovi — 15 · Jednoiposobni stanovi — 10 · Dvosobni stanovi — 16 · Dvoiposobni stanovi — 1 · Troiposobni stanovi — 1.

Po spratu: 1–3. sprat — 31 · 4–6. sprat — 12 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 6.

Grejanje: Centralno — 22 · Etažno — 3 · Podno — 1.

Gde ih ima najviše: Satelit (11), Bistrica (6), Šonsi (2), Šarengrad (1), Savina (1).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 13 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Novo Naselje.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 120.000 € — 36 oglasa, medijana 98.100 € · do 200.000 € — 88 oglasa, medijana 139.025 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…