Pretraga

Prodaja stanova do 150.000 evra Rotkvarija, Novi Sad

Stanovi do 150.000 € — Rotkvarija: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 9 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.508 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
180.000 €medijana cene stana
39stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Rotkvarija (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 150.000 € — Rotkvarija?

U tom rasponu je trenutno 9 oglasa. Medijana kvadrature je 38 m², raspon 26 – 67 m², a medijana cene 136.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 150.000 € — Rotkvarija?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.579 €/m², pa za 150.000 € izlazi oko 42 m². Za ceo kvart medijana je 3.508 €/m².

U kojim delovima lokacije Rotkvarija ih ima najviše?

Po broju oglasa: Socijalno (5). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Rotkvarija, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Rotkvarija

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 150.000 € — Rotkvarija

Do 150.000 € na lokaciji Rotkvarija trenutno je 9 oglasa, što je 23% cele ponude stanova (39 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 38 m², a najniža cena 99.000 €.

Cena kvadrata je 3.579 €/m² — 2% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Rotkvarija (3.508 €/m²).

Oglasa u ovom izboru9
Raspon cena99.000 – 150.000 €
Medijana cene136.000 €
Medijana kvadrature38 m²
Raspon kvadrature26 – 67 m²
Medijana cene kvadrata3.579 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

Struktura ponude: Garsonjere — 1 · Jednosobni stanovi — 2 · Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 4 · Trosobni stanovi — 1.

Po spratu: 1–3. sprat — 5 · 4–6. sprat — 2 · 7. sprat i više — 1.

Grejanje: Centralno — 5 · Ostalo — 1.

Gde ih ima najviše: Socijalno (5).

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 120.000 € — 3 oglasa, medijana 106.090 € · do 200.000 € — 21 oglas, medijana 161.580 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…