Pretraga

Prodaja stanova do 400.000 evra Rotkvarija, Novi Sad

Stanovi do 400.000 € — Rotkvarija: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 37 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.320 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
190.000 €medijana cene stana
40stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Rotkvarija (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 400.000 € — Rotkvarija?

U tom rasponu je trenutno 37 oglasa. Medijana kvadrature je 58 m², raspon 26 – 110 m², a medijana cene 172.039 €.

Koliko kvadrata se dobija za 400.000 € — Rotkvarija?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.182 €/m², pa za 400.000 € izlazi oko 126 m². Za ceo kvart medijana je 3.320 €/m².

U kojim delovima lokacije Rotkvarija ih ima najviše?

Po broju oglasa: Socijalno (28). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Rotkvarija, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Rotkvarija

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 400.000 € — Rotkvarija

Do 400.000 € na lokaciji Rotkvarija trenutno je 37 oglasa, što je 93% cele ponude stanova (40 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 58 m², a najniža cena 99.000 €.

Cena kvadrata je 3.182 €/m² — 4% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Rotkvarija (3.320 €/m²).

Oglasa u ovom izboru37
Raspon cena99.000 – 320.200 €
Medijana cene172.039 €
Medijana kvadrature58 m²
Raspon kvadrature26 – 110 m²
Medijana cene kvadrata3.182 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana4

Struktura ponude: Garsonjere — 1 · Jednosobni stanovi — 2 · Jednoiposobni stanovi — 3 · Dvosobni stanovi — 11 · Trosobni stanovi — 9 · Troiposobni stanovi — 3 · Četvorosobni stanovi — 8.

Po spratu: 1–3. sprat — 22 · 4–6. sprat — 10 · 7. sprat i više — 2 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1.

Grejanje: Centralno — 21 · Ostalo — 2 · Gas — 1.

Gde ih ima najviše: Socijalno (28).

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 300.000 € — 32 oglasa, medijana 171.100 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se kalkuliraju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…