Pretraga

Prodaja stanova do 200.000 evra Banatić, Novi Sad

Stanovi do 200.000 € — Banatić: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 20 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.600 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
155.000 €medijana cene stana
23stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Banatić (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 200.000 € — Banatić?

U tom rasponu je trenutno 20 oglasa. Medijana kvadrature je 56 m², raspon 16 – 70 m², a medijana cene 150.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 200.000 € — Banatić?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.541 €/m², pa za 200.000 € izlazi oko 79 m². Za ceo kvart medijana je 2.600 €/m².

U kojim delovima lokacije Banatić ih ima najviše?

Po broju oglasa: Železnička Stanica (16). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Banatić, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Banatić

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 200.000 € — Banatić

Do 200.000 € na lokaciji Banatić trenutno je 20 oglasa, što je 87% cele ponude stanova (23 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 56 m², a najniža cena 59.500 €.

Cena kvadrata je 2.541 €/m² — 2% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Banatić (2.600 €/m²).

Oglasa u ovom izboru20
Raspon cena59.500 – 170.000 €
Medijana cene150.000 €
Medijana kvadrature56 m²
Raspon kvadrature16 – 70 m²
Medijana cene kvadrata2.541 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana2

Struktura ponude: Garsonjere — 1 · Jednosobni stanovi — 3 · Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 4 · Dvoiposobni stanovi — 6 · Trosobni stanovi — 5.

Po spratu: 4–6. sprat — 9 · 1–3. sprat — 8 · 7. sprat i više — 2 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1.

Grejanje: Centralno — 10 · Gas — 1.

Gde ih ima najviše: Železnička Stanica (16).

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 150.000 € — 10 oglasa, medijana 116.905 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…