Pretraga

Prodaja stanova do 200.000 evra Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Stanovi do 200.000 € — Bulevar Patrijarha Pavla: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 23 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.822 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
174.650 €medijana cene stana
38stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Bulevar Patrijarha Pavla (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 200.000 € — Bulevar Patrijarha Pavla?

U tom rasponu je trenutno 23 oglasa. Medijana kvadrature je 49 m², raspon 30 – 83 m², a medijana cene 154.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 200.000 € — Bulevar Patrijarha Pavla?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.066 €/m², pa za 200.000 € izlazi oko 65 m². Za ceo kvart medijana je 2.822 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 4 oglasa, od ukupno 23 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Ostalo u istom kvartu

Svi kvartovi — Telep

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 200.000 € — Bulevar Patrijarha Pavla

Do 200.000 € na lokaciji Bulevar Patrijarha Pavla trenutno je 23 oglasa, što je 61% cele ponude stanova (38 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 49 m², a najniža cena 105.000 €.

Cena kvadrata je 3.066 €/m² — 9% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Bulevar Patrijarha Pavla (2.822 €/m²).

Oglasa u ovom izboru23
Raspon cena105.000 – 191.580 €
Medijana cene154.000 €
Medijana kvadrature49 m²
Raspon kvadrature30 – 83 m²
Medijana cene kvadrata3.066 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana4

Struktura ponude: Jednoiposobni stanovi — 9 · Dvosobni stanovi — 1 · Dvoiposobni stanovi — 5 · Trosobni stanovi — 5 · Četvorosobni stanovi — 3.

Po spratu: 1–3. sprat — 12 · 4–6. sprat — 9 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 2.

Grejanje: Centralno — 5 · Gas — 3 · Ostalo — 3.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 4 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Bulevar Patrijarha Pavla.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 150.000 € — 11 oglasa, medijana 125.000 € · do 250.000 € — 31 oglas, medijana 171.600 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…