Pretraga

Prodaja stanova do 250.000 evra Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Stanovi do 250.000 € — Bulevar Patrijarha Pavla: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 31 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.774 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
174.650 €medijana cene stana
38stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Bulevar Patrijarha Pavla (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 250.000 € — Bulevar Patrijarha Pavla?

U tom rasponu je trenutno 31 oglas. Medijana kvadrature je 60 m², raspon 30 – 113 m², a medijana cene 165.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 250.000 € — Bulevar Patrijarha Pavla?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.818 €/m², pa za 250.000 € izlazi oko 89 m². Za ceo kvart medijana je 2.774 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 1 oglas, od ukupno 31 oglas u ovom izboru.

Uži izbor — Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Telep

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 250.000 € — Bulevar Patrijarha Pavla

Do 250.000 € na lokaciji Bulevar Patrijarha Pavla trenutno je 31 oglas, što je 82% cele ponude stanova (38 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 60 m², a najniža cena 92.800 €.

Cena kvadrata je 2.818 €/m² — 2% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Bulevar Patrijarha Pavla (2.774 €/m²).

Oglasa u ovom izboru31
Raspon cena92.800 – 250.000 €
Medijana cene165.000 €
Medijana kvadrature60 m²
Raspon kvadrature30 – 113 m²
Medijana cene kvadrata2.818 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

Struktura ponude: Jednoiposobni stanovi — 7 · Dvosobni stanovi — 2 · Dvoiposobni stanovi — 10 · Trosobni stanovi — 5 · Troiposobni stanovi — 1 · Četvorosobni stanovi — 6.

Po spratu: 4–6. sprat — 17 · 1–3. sprat — 13 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1.

Grejanje: Centralno — 7 · Etažno — 6 · Ostalo — 3.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 200.000 € — 24 oglasa, medijana 154.000 € · do 300.000 € — 32 oglasa, medijana 168.300 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…