Pretraga

Prodaja stanova do 200.000 evra Grbavica, Novi Sad

Stanovi do 200.000 € — Grbavica: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 92 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.007 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
176.300 €medijana cene stana
144stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Grbavica (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 200.000 € — Grbavica?

U tom rasponu je trenutno 92 oglasa. Medijana kvadrature je 44 m², raspon 20 – 108 m², a medijana cene 143.075 €.

Koliko kvadrata se dobija za 200.000 € — Grbavica?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.032 €/m², pa za 200.000 € izlazi oko 66 m². Za ceo kvart medijana je 3.007 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 20 oglasa, od ukupno 92 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Grbavica, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Grbavica

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

    Obližnji kvartovi izvan opštine

    Šta se dobija do 200.000 € — Grbavica

    Do 200.000 € na lokaciji Grbavica trenutno je 92 oglasa, što je 64% cele ponude stanova (144 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 44 m², a najniža cena 55.000 €.

    Cena kvadrata je 3.032 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Grbavica (3.007 €/m²).

    Oglasa u ovom izboru92
    Raspon cena55.000 – 200.000 €
    Medijana cene143.075 €
    Medijana kvadrature44 m²
    Raspon kvadrature20 – 108 m²
    Medijana cene kvadrata3.032 €/m²
    Novih oglasa u poslednjih 30 dana20

    Struktura ponude: Garsonjere — 5 · Jednosobni stanovi — 14 · Jednoiposobni stanovi — 23 · Dvosobni stanovi — 15 · Dvoiposobni stanovi — 14 · Trosobni stanovi — 18 · Troiposobni stanovi — 3.

    Po spratu: 1–3. sprat — 31 · 4–6. sprat — 29 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 25 · 7. sprat i više — 3.

    Grejanje: Centralno — 42 · Gas — 2 · TA peći — 2.

    U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 20 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Grbavica.

    Susedni izbori na istoj lokaciji: do 150.000 € — 56 oglasa, medijana 118.450 € · do 250.000 € — 110 oglasa, medijana 150.000 €.

    Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

    Najnoviji blog članci

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…