Pretraga

Prodaja stanova do 80.000 evra Grbavica, Novi Sad

Stanovi do 80.000 € — Grbavica: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 6 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.032 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
178.800 €medijana cene stana
142stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Grbavica (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 80.000 € — Grbavica?

U tom rasponu je trenutno 6 oglasa. Medijana kvadrature je 33 m², raspon 28 – 36 m², a medijana cene 80.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 80.000 € — Grbavica?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.424 €/m², pa za 80.000 € izlazi oko 33 m². Za ceo kvart medijana je 3.032 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 2 oglasa, od ukupno 6 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Grbavica, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Grbavica

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

    Obližnji kvartovi izvan opštine

    Šta se dobija do 80.000 € — Grbavica

    Do 80.000 € na lokaciji Grbavica trenutno je 6 oglasa, što je 4% cele ponude stanova (142 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 33 m², a najniža cena 68.000 €.

    Cena kvadrata je 2.424 €/m² — 20% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Grbavica (3.032 €/m²).

    Oglasa u ovom izboru6
    Raspon cena68.000 – 80.000 €
    Medijana cene80.000 €
    Medijana kvadrature33 m²
    Raspon kvadrature28 – 36 m²
    Medijana cene kvadrata2.424 €/m²
    Novih oglasa u poslednjih 30 dana2

    Struktura ponude: Garsonjere — 2 · Jednoiposobni stanovi — 4.

    Grejanje: Centralno — 2 · Etažno — 1.

    U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 2 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Grbavica.

    Susedni izbori na istoj lokaciji: do 70.000 € — 2 oglasa, medijana 68.000 €.

    Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

    Najnoviji blog članci

    Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

    Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

    Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…