Pretraga

Prodaja stanova do 250.000 evra Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Stanovi do 250.000 € — Adamovićevo Naselje: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 25 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.626 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
182.400 €medijana cene stana
41stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Adamovićevo Naselje (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 250.000 € — Adamovićevo Naselje?

U tom rasponu je trenutno 25 oglasa. Medijana kvadrature je 61 m², raspon 22 – 80 m², a medijana cene 142.140 €.

Koliko kvadrata se dobija za 250.000 € — Adamovićevo Naselje?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.677 €/m², pa za 250.000 € izlazi oko 93 m². Za ceo kvart medijana je 2.626 €/m².

U kojim delovima lokacije Adamovićevo Naselje ih ima najviše?

Po broju oglasa: Cara Dušana (12). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Adamovićevo Naselje

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 250.000 € — Adamovićevo Naselje

Do 250.000 € na lokaciji Adamovićevo Naselje trenutno je 25 oglasa, što je 61% cele ponude stanova (41 oglas). Medijana kvadrature u tom rasponu je 61 m², a najniža cena 65.000 €.

Cena kvadrata je 2.677 €/m² — 2% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Adamovićevo Naselje (2.626 €/m²).

Oglasa u ovom izboru25
Raspon cena65.000 – 218.400 €
Medijana cene142.140 €
Medijana kvadrature61 m²
Raspon kvadrature22 – 80 m²
Medijana cene kvadrata2.677 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana3

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 4 · Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 9 · Dvoiposobni stanovi — 5 · Trosobni stanovi — 4 · Troiposobni stanovi — 2.

Po spratu: 1–3. sprat — 10 · 4–6. sprat — 10 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 5.

Grejanje: Etažno — 4 · TA peći — 3 · Gas — 2.

Gde ih ima najviše: Cara Dušana (12).

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 200.000 € — 23 oglasa, medijana 142.000 € · do 300.000 € — 29 oglasa, medijana 149.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…