Pretraga

Prodaja stanova do 250.000 evra Liman 3, Novi Sad

Stanovi do 250.000 € — Liman 3: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 24 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.271 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
208.275 €medijana cene stana
40stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Liman 3 (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 250.000 € — Liman 3?

U tom rasponu je trenutno 24 oglasa. Medijana kvadrature je 57 m², raspon 34 – 78 m², a medijana cene 174.650 €.

Koliko kvadrata se dobija za 250.000 € — Liman 3?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.048 €/m², pa za 250.000 € izlazi oko 82 m². Za ceo kvart medijana je 3.271 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 12 oglasa, od ukupno 24 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Liman 3, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Liman

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 250.000 € — Liman 3

Do 250.000 € na lokaciji Liman 3 trenutno je 24 oglasa, što je 60% cele ponude stanova (40 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 57 m², a najniža cena 115.360 €.

Cena kvadrata je 3.048 €/m² — 7% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Liman 3 (3.271 €/m²).

Oglasa u ovom izboru24
Raspon cena115.360 – 232.780 €
Medijana cene174.650 €
Medijana kvadrature57 m²
Raspon kvadrature34 – 78 m²
Medijana cene kvadrata3.048 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana12

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 3 · Jednoiposobni stanovi — 3 · Dvosobni stanovi — 10 · Dvoiposobni stanovi — 2 · Trosobni stanovi — 5 · Četvorosobni stanovi — 1.

Po spratu: 4–6. sprat — 11 · 7. sprat i više — 7 · 1–3. sprat — 6.

Grejanje: Centralno — 13.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 12 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Liman 3.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 200.000 € — 20 oglasa, medijana 165.000 € · do 300.000 € — 36 oglasa, medijana 190.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…