Pretraga

Prodaja stanova do 300.000 evra Liman 3, Novi Sad

Stanovi do 300.000 € — Liman 3: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 32 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.174 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
226.000 €medijana cene stana
36stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Liman 3 (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 300.000 € — Liman 3?

U tom rasponu je trenutno 32 oglasa. Medijana kvadrature je 65 m², raspon 34 – 105 m², a medijana cene 190.275 €.

Koliko kvadrata se dobija za 300.000 € — Liman 3?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.173 €/m², pa za 300.000 € izlazi oko 95 m². Za ceo kvart medijana je 3.174 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 8 oglasa, od ukupno 32 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Liman 3, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Liman

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 300.000 € — Liman 3

Do 300.000 € na lokaciji Liman 3 trenutno je 32 oglasa, što je 89% cele ponude stanova (36 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 65 m², a najniža cena 115.360 €.

Cena kvadrata je 3.173 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Liman 3 (3.174 €/m²).

Oglasa u ovom izboru32
Raspon cena115.360 – 300.000 €
Medijana cene190.275 €
Medijana kvadrature65 m²
Raspon kvadrature34 – 105 m²
Medijana cene kvadrata3.173 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana8

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 2 · Jednoiposobni stanovi — 3 · Dvosobni stanovi — 9 · Dvoiposobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 12 · Troiposobni stanovi — 3 · Četvorosobni stanovi — 2.

Po spratu: 1–3. sprat — 18 · 4–6. sprat — 8 · 7. sprat i više — 6.

Grejanje: Centralno — 16.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 8 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Liman 3.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 250.000 € — 21 oglas, medijana 170.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se kalkuliraju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…