Pretraga

Prodaja stanova do 250.000 evra Podbara, Novi Sad

Stanovi do 250.000 € — Podbara: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 89 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.832 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
156.560 €medijana cene stana
111stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Podbara (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 250.000 € — Podbara?

U tom rasponu je trenutno 89 oglasa. Medijana kvadrature je 48 m², raspon 18 – 95 m², a medijana cene 148.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 250.000 € — Podbara?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.852 €/m², pa za 250.000 € izlazi oko 88 m². Za ceo kvart medijana je 2.832 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 3 oglasa, od ukupno 89 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Podbara, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Podbara

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

    Obližnji kvartovi izvan opštine

    Šta se dobija do 250.000 € — Podbara

    Do 250.000 € na lokaciji Podbara trenutno je 89 oglasa, što je 80% cele ponude stanova (111 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 48 m², a najniža cena 65.000 €.

    Cena kvadrata je 2.852 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Podbara (2.832 €/m²).

    Oglasa u ovom izboru89
    Raspon cena65.000 – 247.200 €
    Medijana cene148.000 €
    Medijana kvadrature48 m²
    Raspon kvadrature18 – 95 m²
    Medijana cene kvadrata2.852 €/m²
    Novih oglasa u poslednjih 30 dana3

    Struktura ponude: Garsonjere — 5 · Jednosobni stanovi — 7 · Jednoiposobni stanovi — 19 · Dvosobni stanovi — 20 · Dvoiposobni stanovi — 11 · Trosobni stanovi — 14 · Troiposobni stanovi — 5 · Četvorosobni stanovi — 8.

    Po spratu: 1–3. sprat — 42 · 4–6. sprat — 23 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 18 · 7. sprat i više — 3.

    Grejanje: Centralno — 31 · TA peći — 6 · Gas — 4.

    Susedni izbori na istoj lokaciji: do 200.000 € — 73 oglasa, medijana 133.400 € · do 300.000 € — 105 oglasa, medijana 153.260 €.

    Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

    Najnoviji blog članci

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Saznajte kako se kalkuliraju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…