Pretraga

Prodaja stanova do 300.000 evra Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Stanovi do 300.000 € — Adamovićevo Naselje: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 26 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.550 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
183.950 €medijana cene stana
38stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Adamovićevo Naselje (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 300.000 € — Adamovićevo Naselje?

U tom rasponu je trenutno 26 oglasa. Medijana kvadrature je 63 m², raspon 22 – 124 m², a medijana cene 149.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 300.000 € — Adamovićevo Naselje?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.525 €/m², pa za 300.000 € izlazi oko 119 m². Za ceo kvart medijana je 2.550 €/m².

U kojim delovima lokacije Adamovićevo Naselje ih ima najviše?

Po broju oglasa: Cara Dušana (14). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Adamovićevo Naselje

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 300.000 € — Adamovićevo Naselje

Do 300.000 € na lokaciji Adamovićevo Naselje trenutno je 26 oglasa, što je 68% cele ponude stanova (38 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 63 m², a najniža cena 65.000 €.

Cena kvadrata je 2.525 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Adamovićevo Naselje (2.550 €/m²).

Oglasa u ovom izboru26
Raspon cena65.000 – 268.200 €
Medijana cene149.000 €
Medijana kvadrature63 m²
Raspon kvadrature22 – 124 m²
Medijana cene kvadrata2.525 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana2

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 4 · Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 8 · Dvoiposobni stanovi — 3 · Trosobni stanovi — 6 · Troiposobni stanovi — 2 · Četvorosobni stanovi — 2.

Po spratu: 4–6. sprat — 11 · 1–3. sprat — 8 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 7.

Grejanje: Centralno — 5 · Etažno — 3 · TA peći — 3.

Gde ih ima najviše: Cara Dušana (14).

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 250.000 € — 22 oglasa, medijana 138.000 € · do 400.000 € — 31 oglas, medijana 150.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…