Pretraga

Prodaja stanova do 300.000 evra Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Stanovi do 300.000 € — Bulevar Oslobođenja: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 113 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.941 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
163.770 €medijana cene stana
123stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Bulevar Oslobođenja (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 300.000 € — Bulevar Oslobođenja?

U tom rasponu je trenutno 113 oglasa. Medijana kvadrature je 53 m², raspon 23 – 145 m², a medijana cene 160.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 300.000 € — Bulevar Oslobođenja?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.941 €/m², pa za 300.000 € izlazi oko 102 m². Za ceo kvart medijana je 2.941 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 10 oglasa, od ukupno 113 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Bulevar Oslobođenja

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

    Obližnji kvartovi izvan opštine

    Šta se dobija do 300.000 € — Bulevar Oslobođenja

    Do 300.000 € na lokaciji Bulevar Oslobođenja trenutno je 113 oglasa, što je 92% cele ponude stanova (123 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 53 m², a najniža cena 70.000 €.

    Cena kvadrata je 2.941 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Bulevar Oslobođenja (2.941 €/m²).

    Oglasa u ovom izboru113
    Raspon cena70.000 – 299.000 €
    Medijana cene160.000 €
    Medijana kvadrature53 m²
    Raspon kvadrature23 – 145 m²
    Medijana cene kvadrata2.941 €/m²
    Novih oglasa u poslednjih 30 dana10

    Struktura ponude: Garsonjere — 9 · Jednosobni stanovi — 6 · Jednoiposobni stanovi — 13 · Dvosobni stanovi — 24 · Dvoiposobni stanovi — 8 · Trosobni stanovi — 26 · Troiposobni stanovi — 13 · Četvorosobni stanovi — 14.

    Po spratu: 1–3. sprat — 44 · 4–6. sprat — 42 · 7. sprat i više — 14 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 11.

    Grejanje: Centralno — 58 · Etažno — 3 · Gas — 1.

    U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 10 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Bulevar Oslobođenja.

    Susedni izbori na istoj lokaciji: do 250.000 € — 105 oglasa, medijana 153.000 € · do 400.000 € — 120 oglasa, medijana 160.250 €.

    Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

    Najnoviji blog članci

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

    Saznajte kako se kalkuliraju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

    Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

    Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

    Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

    Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…