Pretraga

Prodaja stanova do 300.000 evra Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi do 300.000 € — Petrovaradin: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 128 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.299 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
151.580 €medijana cene stana
134stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Petrovaradin (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 300.000 € — Petrovaradin?

U tom rasponu je trenutno 128 oglasa. Medijana kvadrature je 70 m², raspon 22 – 127 m², a medijana cene 149.278 €.

Koliko kvadrata se dobija za 300.000 € — Petrovaradin?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.274 €/m², pa za 300.000 € izlazi oko 132 m². Za ceo kvart medijana je 2.299 €/m².

U kojim delovima lokacije Petrovaradin ih ima najviše?

Po broju oglasa: Alibegovac (12), Gradić (8), Majur (7), Mišeluk (6), Blok 8 (3). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Petrovaradin, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Petrovaradin

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 300.000 € — Petrovaradin

Do 300.000 € na lokaciji Petrovaradin trenutno je 128 oglasa, što je 96% cele ponude stanova (134 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 70 m², a najniža cena 25.000 €.

Cena kvadrata je 2.274 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Petrovaradin (2.299 €/m²).

Oglasa u ovom izboru128
Raspon cena25.000 – 300.000 €
Medijana cene149.278 €
Medijana kvadrature70 m²
Raspon kvadrature22 – 127 m²
Medijana cene kvadrata2.274 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana12

Struktura ponude: Garsonjere — 14 · Jednosobni stanovi — 7 · Jednoiposobni stanovi — 16 · Dvosobni stanovi — 10 · Dvoiposobni stanovi — 10 · Trosobni stanovi — 22 · Troiposobni stanovi — 13 · Četvorosobni stanovi — 36.

Po spratu: 1–3. sprat — 82 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 32 · 4–6. sprat — 8.

Grejanje: Podno — 24 · Gas — 11 · Centralno — 9.

Gde ih ima najviše: Alibegovac (12), Gradić (8), Majur (7), Mišeluk (6), Blok 8 (3), Karagača (1).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 12 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Petrovaradin.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 250.000 € — 121 oglas, medijana 147.800 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…