Pretraga

Prodaja stanova do 80.000 evra Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi do 80.000 € — Petrovaradin: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 17 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.274 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
154.550 €medijana cene stana
134stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Petrovaradin (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 80.000 € — Petrovaradin?

U tom rasponu je trenutno 17 oglasa. Medijana kvadrature je 29 m², raspon 25 – 43 m², a medijana cene 70.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 80.000 € — Petrovaradin?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.241 €/m², pa za 80.000 € izlazi oko 36 m². Za ceo kvart medijana je 2.274 €/m².

U kojim delovima lokacije Petrovaradin ih ima najviše?

Po broju oglasa: Alibegovac (3), Gradić (2). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Petrovaradin, Novi Sad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Petrovaradin

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 80.000 € — Petrovaradin

Do 80.000 € na lokaciji Petrovaradin trenutno je 17 oglasa, što je 13% cele ponude stanova (134 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 29 m², a najniža cena 25.000 €.

Cena kvadrata je 2.241 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Petrovaradin (2.274 €/m²).

Oglasa u ovom izboru17
Raspon cena25.000 – 80.000 €
Medijana cene70.000 €
Medijana kvadrature29 m²
Raspon kvadrature25 – 43 m²
Medijana cene kvadrata2.241 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana0

Struktura ponude: Garsonjere — 9 · Jednosobni stanovi — 3 · Jednoiposobni stanovi — 5.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 11 · 1–3. sprat — 5.

Grejanje: Toplotna pumpa — 3 · Podno — 2 · TA peći — 1.

Gde ih ima najviše: Alibegovac (3), Gradić (2).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 0 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Petrovaradin.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 70.000 € — 11 oglasa, medijana 65.000 € · do 90.000 € — 24 oglasa, medijana 76.490 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…